BIO 2018’de Türkiye Standı Açıldı
05.06.2018
![](https://www.aifd.org.tr/wp-content/uploads/2018/06/WhatsApp-Image-2018-06-05-at-17.07.39.jpeg)
AIFD’nin de aralarında bulunduğu sponsorların desteklediği ve yirmiden fazla kuruluşun katılım sağladığı BIO 2018 Kongresi’nde (2018 BIO International Convention) ikinci gün yoğun ilgi ile başladı.
Kongrenin ikinci gününde “Türkiye: Büyük Ülke, Parlak Gelecek” sloganıyla Türkiye standı da açıldı. Standın açılışını Boston Türkiye Baş Konsolosu Ömür Budak, AIFD Yönetim Kurulu Başkanı Elif Aral ve TITCK Başkan Yardımcısı Ali Alkan yaptı.